BIP - The University of Maribor (Słowenia)

30.04.2024

The University of Maribor (Słowenia) zaprasza studentów do udziału w 3RD INTERNATIONAL SUMMER SCHOOL “SUSTAINABILITY IN INTERNATIONAL BUSINESS”.

Date: 9 September–14 September 2024
Organisation: Faculty of Economics and Business
Venue: Maribor, Slovenia
ECTS: 3

APPLICATION PROCEDURE

Early applications: until 31 May 2024

Deadline: 24 June 2024

Pełne informacje znajdziesz tu:

BIP (mieszany program intensywny) to krótki program składający się z części zdalnej oraz kilkudniowego wyjazdu do uczelni partnerskiej. W związku z wyjazdem za granicę, uczestnik programu uzyska stypendium na pokrycie dodatkowych kosztów pobytu za granicą w wysokości 70 euro na dzień (włączając dni podróży).

Udział w BIP będzie uwzględniony w suplemencie do dyplomu jako osiągnięcie dodatkowe.

Pamiętaj, aby przed aplikacją do uczelni partnerskiej wypełnić formularz zgłoszeniowy i złożyć go w pokoju 129 na Wydziale (albo w wersji elektronicznej przesłać na adres: m.kosinska@uwb.edu.pl).

Formularz zgłoszeniowy i zasady kwalifikacji - zakładka Mieszane kursy intensywne (BIP):

Osoby zainteresowane udziałem zapraszam do Wydziałowego Koordynatora ds. programu Erasmus+ mgr Marty Kosińskiej (m.kosinska@uwb.edu.pl, tel.: 85 745 7701, pokój 129).

bip_maribor_2024_brochure 388.35KB [ .pdf ]
bip_maribor_program 319.64KB [ .pdf ]