Zadania Wydziałowego Systemu Zapewnienia JK

Wydziałowy System Zapewnienia Jakości Kształcenia ma charakter kompleksowy i obejmuje realizację zadań mających na celu zapewnienie założeń Uczelnianego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia. Jest on realizowany w następujących obszarach:

Monitorowanie kompetencji i doświadczenia oraz kwalifikacji nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia ze studentami (doktorantami).

Monitorowanie i doskonalenie procesu kształcenia.

Ocena jakości zajęć dydaktycznych.

Monitorowanie warunków kształcenia i organizacji studiów.

Monitorowanie wsparcia studentów (doktorantów) w procesie uczenia się.

Monitorowanie mobilności studentów (doktorantów) oraz stopnia umiędzynarodowienia kształcenia.

Uzyskiwanie opinii absolwentów Uczelni o przebiegu odbytych studiów.

Monitorowanie relacji z otoczeniem społeczno-gospodarczym w odniesieniu do programu studiów.

Monitorowanie karier zawodowych absolwentów studiów.