Rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy w ramach Programu ERASMUS +

Drogi Studencie!

Rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy w ramach Programu ERASMUS + na rok akademicki 2019 / 2020!

Zapraszamy zainteresowane osoby na spotkania informacyjne, które odbędą się na Wydziale Ekonomii i Zarządzania w dniach:

25 lutego o godz. 10.00 w sali 207;

8 marca o godz. 9.00 w sali 229.

Lista uczelni partnerskich, formularz zgłoszeniowy oraz zasady udziału w Programie znajdują się w załączonych plikach poniżej oraz na stronie http://uwb.edu.pl/studia-1457.

Formularz zgłoszeniowy na studia - Erasmus+

Uczelnie partnerskie

Zasady kwalifikacji SMS 2018-2019

Zasady finansowe SMS 2018-2019

Osoby już zdecydowane na wyjazd mogą składać formularz zgłoszeniowy. Nie potrzebne są żadne załączniki. Wypełniony i podpisany formularz należy dostarczyć do dr Anny Busłowskiej, pokój 229.

Przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych odbywa się tylko do 18 marca 2019 r.!

Więcej informacji otrzymasz u dr Anny Busłowskiej w trakcie konsultacji lub mailowo - a.buslowska@uwb.edu.pl.

Zapraszamy!

Zespół Wydziałowy Programu Erasmus+