Zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Naukową im. prof. Jana Winieckiego

21.11.2020

ZAPROSZENIE NA I OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ im. prof. Jana Winieckiego

Towarzystwo Ekonomistów Polskich wraz z Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej im. prof. Jana Winieckiego, która odbędzie się 26-27 listopada 2020 r.

Otwiera ona cykl konferencji, dedykowanych Profesorowi J. Winieckiemu, które będą organizowane co dwa lata. Ich celem jest propagowanie myśli i dorobku naukowego Profesora Winieckiego, który był jednym z założycieli TEP oraz jego wieloletnim Prezesem. Profesor był osobą o bogatym dorobku naukowym oraz wyrazistych poglądach. W środowisku akademickim cieszył się powszechnym uznaniem.

Pierwsza konferencja miała odbyć się w Sopocie, w siedzibie Wydziału Ekonomicznego UG. Z powodu pandemii odbędzie się trybie online.

Partnerem konferencji jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

REJESTRACJA NA KONFERENCJE - tutaj

Więcej informacji na stronie konferencji - tutaj.

Do usłyszenia i zobaczenia online !

Towarzystwo Ekonomistów Polskich
Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego