Eko-święta z Eko-ekonomią

Szanowni Studenci, Doktoranci, Pracownicy Naszego Wydziału,
Pragniemy, aby nasze święta były szczęśliwe, spokojne i rodzinne. Ważne jest również, aby w wirze świątecznych przygotowań nie zapominać o środowisku naturalnym - to ono pozwala nam żyć na tej Ziemi, dostarcza pożywienia i schronienia, a także zachwyca swym pięknem. Przygotowaliśmy dla Was krótki eko-poradnik świąteczny.

Z życzeniami wesołych i rodzinnych świąt,
Zespół ds Promocji Wydziału Ekonomii i Finansów

Do pobrania: