Zaproszenie na XIV Ogólnopolską Konferencję Naukową: „WSPÓŁCZESNE PROBLEMY EKONOMII, ZARZĄDZANIA, FINANSÓW, UBEZPIECZEŃ I BANKOWOŚCI”

14.03.2019

W imieniu władz Wydziału Nauk Ekonomicznych i Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku oraz Komitetu Organizacyjnego XIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „WSPÓŁCZESNE PROBLEMY EKONOMII, ZARZĄDZANIA, FINANSÓW, UBEZPIECZEŃ I BANKOWOŚCI” mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Bardzo liczymy na obecność i aktywne uczestnictwo w tej interdyscyplinarnej konferencji, które odczytujemy jako wzmacnianie więzi środowiska akademickiego, a także dalsze pogłębianie rozwoju i doświadczenia naukowego.

Wyrażamy nadzieję, że zaangażowanie Państwa będzie budowało nową jakość tego spotkania w jakże ważnym dla naszej społeczności momencie, tj. Jubileuszu XX-lecia PWSZ w Płocku.

DO POBRANIA:

Komunikt j.polski