Zaproszenie na konferencję „Partycypacja dla przestrzeni. Przestrzeń dla partycypacji” (14–15.06.2018) – PRZEDŁUŻENIE TERMINU ZGŁOSZEŃ

Szanowni Państwo,

Krajowy Instytut Polityki Przestrzennej i Mieszkalnictwa, we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Miastem Kraków organizują międzynarodową konferencję Partycypacja dla przestrzeni. Przestrzeń dla partycypacji, która odbędzie się w Krakowie, w dniach14 i 15 czerwca 2018 roku. Konferencja stanowić będzie forum dyskusji dla środowiska zainteresowanego procesami partycypacji w kształtowaniu przestrzeni (samorządowców, naukowców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, ekspertów oraz polityków).

W ramach konferencji planowane jest poruszenie poniższych zagadnień tematycznych:

Znaczenie i rola partycypacji społecznej w procesie kształtowania przestrzeni

Możliwości i bariery zaangażowania różnych aktorów w proces kształtowania przestrzeni

Narzędzia, techniki, metody, instrumenty społecznego kształtowania przestrzeni

Dobre praktyki w zakresie społecznego kształtowania przestrzeni

Partycypacja na obszarach cennych przyrodniczo

Uczelnia jako laboratorium partycypacji

Konferencja składa się z dwóch części:

14 czerwca 2018 seminarium polskojęzyczne (zgłoszenia bez referatów)

15 czerwca 2018 konferencja anglojęzyczna (zgłoszenia z referatami w języku angielskim)

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa i terminów znajdują się w załączonym komunikacie. Jednocześnie wszystkie informacje organizacyjne dotyczące konferencji na bieżąco będą zamieszczane i aktualizowane na stronie internetowej konferencji (https://partycypacja.weebly.com).

W związku z dużym zainteresowaniem termin zgłoszenia uczestnictwa na konferencję anglojęzyczną wraz z tytułem i krótkim abstraktem referatu (około 0,5 strony A4) został przedłużony do dnia 15 maja 2018 r. Termin zgłoszenia uczestnictwa na seminarium polskojęzyczne również upływa 15 maja 2018 r.

Prosimy o dokonanie zgłoszenia na powyższe wydarzenia przez wypełnienie załączonego formularza oraz przesłanie go w formie elektronicznej na adres e-mail: participation@irm.krakow.pl

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt mailowy (participation@irm.krakow.pl) lub telefoniczny (12 634 29 53 wew. 57).