Zaproszenie do udziału w konkursie „Studenckie Inicjatywy Dydaktyczne".

17.09.2024

Zapraszamy do udziału w konkursie konkursie „Studenckie Inicjatywy Dydaktyczne".

Celem konkursu „Studenckie Inicjatywy Dydaktyczne" jest rozwój nowoczesnego kształcenia w Polsce. Projekt współfinansuje Minister Nauki. Opiekę merytoryczną nad konkursem sprawuje prof. dr hab. Jakub Brdulak z SGH w Warszawie.

Inicjatywy dydaktyczne w postaci zbliżonej do karty przedmiotu można zgłaszać do 10 listopada 2024 roku poprzez formularz zamieszczony na Portalu Jakości Kształcenia pjk.edu.pl/studenckie-inicjatywy-dydaktyczne-sid/. Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać projekty samodzielnie lub w zespołach.

Organizatorzy nagrodzą najlepsze inicjatywy i opublikują je w formie e-booka. Pula nagród wynosi 7 tysięcy złotych.

Szczegółowe informacje 57.54KB [ .docx ]