Zaproszenie dla studentów – bezpłatny kurs ‘Financial Modeling’

18.08.2020

Gorąco zachęcamy studentów do wzięcia udziału w kursie ‘Financial Modeling’ organizowanym przez The Marquee Group (Kanada). Dla studentów naszego Wydziału udział w kursie jest całkowicie bezpłatny! Czas realizacji szkolenia jest dostosowany do indywidualnych możliwości studentów, a uczestnicy mogą zdobyć cenny certyfikat.

Więcej o kursie w załączonej ulotce.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Koordynatorem Programu - donna.rutherford@themarqueegroup.com podając w mailu: imię, nazwisko, adres mailowy oraz nazwę naszego Wydziału i kierunek w celu utworzenia konta.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z dr Agnieszką Piekutowską – Prodziekanem ds. Współpracy Międzynarodowej.