Summer internship - Euromonitor International

05.05.2017

Our company is looking for students of economics and management who would like to enter our Country Research team located in Vilnius, Lithuania, for summer internship.

It is paid and is perspective to stay and work with us afterwards.

Could you please advice us how to promote our internship ad among your students. You can find the text of ad attached. Besides economical background, good command of Russian and English is required.

I would be happy to answer your questions if any.

Euromonitor_Internship.docx