Konkurs „Eko-święta”

20.12.2021

Zapraszamy wszystkich Studentów, Doktorantów i Pracowników WEIF do udziału w konkursie „Moje Eko-święta”. Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego w jaki sposób wdrażacie zachowania proekologiczne w czasie przygotowania, organizacji oraz spędzania Świąt Bożego Narodzenia.

Autorzy trzech zwycięskich prac otrzymają od nas bluzy wydziałowe z logo Wydziału Ekonomii i Finansów UwB.

Zdjęcie wraz z formularzem zgłoszeniowym możemy przesyłać do 12 stycznia 2022 roku na adres i.rutkowska@uwb.edu.pl
Szczegóły w załączonym regulaminie

Do pobrania: