Konferencja pt. "Turystyka medyczna - szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata".

04.10.2017

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji na rzecz Historii i Wsparcia Biznesu im. Kordiana Tarasiewicza i Wydziału Zarządzania UW chciałabym serdecznie zaprosić Państwa Doktorantów oraz Pracowników akademickich na I Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję z zakresu turystyki pt. "Turystyka medyczna - szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata", która odbędzie się 05.12.2017 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszym wydarzeniem - z przyjemnością udzielę wszelkich niezbędnych informacji.

Adres kontaktowy: fundacja.tarasiewicza@gmail.com

Strona WWW: http://fundacjatarasiewicza.pl/konferencje/