IV Ogólnopolska Studencka Konferencja Młodych Naukowców

Szanowni Państwo.

Studenckie Koła Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy serdecznie zapraszają do uczestnictwa w IV Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Młodych Naukowców, która odbędzie się 29 kwietnia 2020 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Już po raz czwarty organizujemy konferencję, której celem jest umożliwienie studentom zaprezentowania swoich zainteresowań naukowych. Jednocześnie to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz integracji coraz liczniejszego środowiska młodych naukowców. Konferencja obejmuje 4 sesje z zakresu:

• nauk medycznych i nauk o zdrowiu;

• nauk humanistycznych i społecznych;

• nauk technicznych;

• nauk ekonomicznych;

Serdecznie zapraszamy do udziału czynnego oraz udziału biernego.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Formularz rejestracyjny

Zgłoszenia czynne oraz bierne przyjmujemy pod adresem konferencjamn@gmail.com do dnia 12 kwietnia 2020 r.

Do pobrania: