Grudzień 2023
21 grudnia Wydział Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku miał przyjemność gościć uczniów z III Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. W ramach wizyty odbył się wykład dr Łukasza Siemieniuka, który skupił się na tematyce startupów, projektów biznesowych oraz instytucji otoczenia biznesu.
W trakcie wykładu nt. "Startup - co to takiego? Skąd brać pomysły na biznes?" uczniowie mogli zgłębić tajniki świata startupów. Wykład rozpoczął się od definicji startupu, obejmując zarówno kwestie teoretyczne, jak i praktyczne związane z tym dynamicznym obszarem biznesu. Dr Siemieniuk poruszył również kwestie związane z poszukiwaniem inspiracji do tworzenia projektów biznesowych oraz analizą pomysłów.
Analiza Pomysłów i Pytania Uczniów: podczas wykładu uczestnicy mogli również zgłębić proces analizy konkretnych pomysłów. Dr Siemieniuk, dzięki swojemu doświadczeniu, przedstawił praktyczne aspekty budowania wizerunku firmy oraz omówił różne modele reklamy online i offline. Jednak to uczniowie wnieśli dodatkową wartość do spotkania poprzez aktywne uczestnictwo. To dialog między wykładowcą a uczniami stworzył inspirującą atmosferę, sprzyjającą wymianie wiedzy i doświadczeń.
Grudzień 2023
12 grudnia dr Agnieszka Ertman przeprowadziła bardzo interesujący wykład skierowany do uczniów z III Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Podczas wykładu on-line nt. Kompendium wiedzy o zadłużaniu się uczniowie mogli dowiedzieć się m.in. z jakich produktów korzystać i z jakimi rodzajami kosztów wiąże się zaciąganie zobowiązań finansowych. Doktor Agnieszka Ertman mówiła także o rozważnym zadłużaniu się
Wykład Pani dr Agnieszki Ertman spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów.
Listopad 2023
W dniu 17 listopada Wydział Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku miał przyjemność gościć uczniów z Augustowskiego Centrum Edukacji. W ramach wizyty odbył się wykład dr Łukasza Siemieniuka, pt. "Startup - co to takiego? Skąd brać pomysły na biznes?" .
Dr Łukasz Siemieniuk poprowadził inspirujące spotkanie, w trakcie którego uczniowie mogli zgłębić tajniki świata startupów. Wykład rozpoczął się od definicji startupu, omawiając zarówno kwestie teoretyczne, jak i praktyczne związane z tym dynamicznym obszarem biznesu. Dr Siemieniuk poruszył również kwestie związane z poszukiwaniem inspiracji do tworzenia projektów biznesowych oraz analizą pomysłów.
Podczas wykładu uczestnicy mieli szansę nie tylko dowiedzieć się, gdzie szukać inspiracji, ale również zgłębić proces analizy konkretnych pomysłów. Dr Siemieniuk, dzięki swojemu doświadczeniu, przedstawił praktyczne aspekty budowania wizerunku firmy oraz omówił różne modele reklamy online i offline.
Jednak to uczniowie z Augustowa wnieśli dodatkową wartość do spotkania poprzez aktywne uczestnictwo. W trakcie sesji pytań i odpowiedzi, młodzież zadawała wiele ciekawych i konkretnych pytań dotyczących tematyki startupów. To dialog między wykładowcą a uczniami stworzył inspirującą atmosferę, sprzyjającą wymianie wiedzy i doświadczeń.
Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi za tak ciekawie przeprowadzone zajęcia!
Listopad 2023
Ponad 30 uczniów z 11 szkół z różnych regionów Polski zgłosiło się do udziału w II edycji Programu Tutorskiego Uniwersytetu w Białymstoku "Uczeń jako badacz, naukowiec i odkrywca". Zgłoszone tematy badawcze pokazują różnorodność zainteresowań uczniów. Zainteresowanie wzbudził między innymi temat prowadzony przez dr Łukasza Siemieniuka, adiunkta na Wydziale Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku, specjalizującego się w przedsiębiorczości, systemach inteligentnych i informatycznych systemach zarządzania. Jego temat "Instytucje otoczenia biznesu w kształtowaniu ekosystemu StartUpów w Polsce" przyciągnął uwagę wielu uczniów.
W ramach bieżącego programu tutorskiego, dr Łukasz Siemieniuk będzie pełnił rolę tutora prac dwóch uczniów, umożliwiając im pogłębianie wiedzy w obszarze przedsiębiorczości oraz zdobywanie praktycznych umiejętności w zakresie systemów inteligentnych.
Więcej na temat programu: https://szkoly.uwb.edu.pl/?p=4985
Listopad 2023
9 listopada w ramach akcji „Studiuj z UwB”, Uniwersytet w Białymstoku gościł ponad 40 uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie. Miejscem spotkania był uniwersytecki kampus przy ul. Ciołkowskiego w Białymstoku.
Wizyta rozpoczęła się od wykładu pt. „Start up co to takiego? Skąd brać pomysły na biznes?”, który wygłosił dr Łukasz Siemieniuk z Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku. Podczas spotkania uczniowie mogli dowiedzieć się m.in. gdzie szukać inspiracji do tworzenia projektów biznesowych. Dziękujemy dr. Łukaszowi Siemieniuk za zaangażowanie podczas tak ważnego wydarzenia.
Wrzesień 2023
We wrześniu br. Wydział gościł niezwykłych uczniów i nauczycieli z I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Dzięki otwartości Pani Dyrektor, nauczycieli oraz samych uczniów odbyły się ciekawe wykłady otwarte:
18 września dr Edyta Sidorczuk-Pietraszko przeprowadziła wykład Czy eko-torba jest naprawdę ekologiczna? 22 września dr Łukasz Bugowski opowiedział o: Współczesnych problemach demograficznych UE, a 25 września dr Marta Czech przedstawiła: Największe wycieki danych osobowych i ich konsekwencje prawne i ekonomiczne. Bardzo dziękujemy dr Edycie, dr. Łukaszowi i dr Marcie.
Marzec 2023
16 marca 2023 r. odbyła się debata pod tytułem Rola Banku Centralnego w Gospodarce w ramach III edycji Programu „Złote Szkoły NBP”. Debata została zorganizowana przez uczniów Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku wchodzących w skład Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej, a opiekunem merytorycznym była Pani dr Agnieszka Ertman z Wydziału Ekonomii i Finansów UwB. W dyskusji, w roli ekspertów wystąpili także: Pani Ida Stefanowicz – pracownik białostockiego oddziału NBP oraz Pan Adam Zdanowicz – przedsiębiorca. Debata miała formę dyskusji moderowanej.
Eksperci odpowiadali na pytania zadawane przez moderatora oraz uczniów. Uczestnicy debaty dowiedzieli się m.in. jaką rolę odgrywa Narodowy Bank Polski w walce z inflacją, dlaczego NBP reaguje również na deflację, w jaki sposób NBP wpływa na równowagę w gospodarce, czy gospodarka miałaby szansę funkcjonować bez banku centralnego.
Dziękujemy Pani dr Agnieszce Ertman za zaangażowanie w tak ważną i ciekawą inicjatywę.
Marzec 2023
6 marca br. studenci WEiF wraz z dr Martą Czech i dr Tomaszem Poskrobko wzięli udział w szkoleniu w ramach projektu StandUp, którego celem jest przeciwdziałanie molestowaniu w przestrzeni publicznej realizowanym przez Fundację Centrum Praw Kobiet i firmę L’Oreal Polska.
Inicjatywa ma na celu uświadomienie społeczeństwu skali problemu molestowania i zachęcenie ich do podjęcia aktywności, aby na niego reagować, zdobywając nowe umiejętności w czasie szkolenia. Szkolenie przeprowadziła certyfikowana Trenerka Fundacji Centrum Praw Kobiet płk dr Anna Osowska-Rembecka.
Bardzo dziękujemy Pani Pułkownik oraz Dyrektor Wydziału – Pani Jolancie Wiszniewskiej za organizację wydarzenia.
Luty 2023
Luty 2023
Wzorem lat ubiegłych, dr Agnieszka Ertman, udzieliła merytorycznego wsparcia Drużynie Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku podczas przygotowania i realizacji warsztatów uczniowskich w ramach III edycji ogólnopolskiego programu „Złote Szkoły NBP”. Temat przewodni tegorocznej edycji to „Poznajemy bank centralny”. W efekcie współpracy powstały trzy warsztaty, które zostały zrealizowane w dniu 21.02.2023 r. pod merytoryczną opieką dr Agnieszki Ertman. Pani Doktor wprowadziła uczniów w ciekawy i skomplikowany świat bankowości centralnej oraz udzieliła wielu cennych informacji dotyczących polityki pieniężnej. Bardzo dziękujemy Pani Doktor za wsparcie dla uczniów Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku.
Luty 2023
14 lutego na WEiF dr Łukasz Siemieniuk przeprowadził wykład pt. Start up co to takiego? Skąd brać pomysły na biznes? skierowany do uczniów Augustowskiego Centrum Edukacyjnego. Uczniom towarzyszyła Pani Aleksandra Sigillewska, której dziękujemy za organizację wizyty uczniów.
Serdecznie dziękujemy Panu Doktorowi.
Styczeń 2023
18 stycznia w Szkole Podstawowej nr 49 dr Agnieszka Ertman przeprowadziła wykład ,,Kompendium wiedzy o zadłużaniu się''. Podczas wykładu uczniowie mogli dowiedzieć się m.in. z jakich produktów korzystać i z jakimi rodzajami kosztów wiąże się zaciąganie zobowiązań finansowych. Pani Doktor przeprowadziła także stymulacje pozwalające oszacować wysokość raty i łącznych kosztów zaciąganych zobowiązań.
Więcej zdjęć na stronie https://sp49.edu.bialystok.pl/pl/aktualnosci/kompendium-wiedzy-o-zadluzaniu-sie.html
Grudzień 2022
Wsparcie merytoryczne, organizacja praktyk dla studentów WEiF oraz wspólne działania w zakresie wsparcia związanego z funkcjonowaniem zawodu doradcy podatkowego – tak wyglądać będzie współpraca Wydziału Ekonomii i Finansów UwB z podlaskim oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Wczoraj (19 grudnia 2022 r.) podpisana została umowa o współpracy - ze strony Izby przez przewodniczącego podlaskiego oddziału Pana Dariusza Grabowskiego, ze strony WEiF - przez dziekan prof. Marzannę Poniatowicz.
Bardzo się cieszę na tę współpracę, nasz wydział kształci prawie 1400 studentów, a nasz flagowy kierunek to ekonomia, gdzie duży nacisk kładziemy na przedmioty związane z finansami i podatkami. Zajęcia związane z podatkami cieszą się obecnie dużym powodzeniem wśród studentów – opowiadała przed podpisaniem umowy dziekan Poniatowicz.
Stąd wywodzą się nasze przyszłe kadry, chcemy propagować zawód doradcy podatkowego wśród studentów ekonomii – mówił Dariusz Grabowski.
Monika Brzostowska z podlaskiego oddziału KIDP zwracała uwagę, że doradca podatkowy to stosunkowo nowy zawód. Doradca podatkowy to zawód zaufania publicznego powołany ustawą o doradztwie podatkowym z 5 lipca 1996 roku.
Wśród doradców są ekonomiści i prawnicy (zgodnie z ustawą, uprawnionymi do świadczenia usług doradztwa podatkowego są: osoby wpisane na listę doradców podatkowych, adwokaci i radcowie prawni oraz biegli rewidenci).
W województwie podlaskim funkcjonuje ok. 150 doradców podatkowych.
Grudzień 2022
16 grudnia 2022 r. o godz. 12.00 w sali 201 dr hab. Anna Gardocka-Jałowiec, prof. UwB - Prodziekan ds. Studenckich przeprowadziła wykład skierowany do Uczniów szkół średnich z Czartajewa i Siemiatycz. Organizatorem inicjatywy byli: Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr i Biacomex.
Pięknie dziękujemy Pani Profesor.
Listopad 2022
We wtorek, 29 listopada br. Wydział Ekonomii i Finansów odwiedzili uczniowie klasy IC i IG V Liceum Ogólnokształcącego im Jana III Sobieskiego.
Podczas wizyty, uczniowie wzięli udział w wykładzie dr. Łukasza Bugowskiego pt. Współczesne problemy demograficzne UE. Wykład miał charakter interaktywny a uczniowie byli niezwykle zaangażowani. Co więcej, uczniowie sami wcielili się w rolę wykładowców – i to z wielkim sukcesem! Brawa dla Pani Natalii, Pana Kacpra i Pana Mikołaja za odważne przedstawienie niezwykle ciekawych i ważnych kwestii.
Bardzo dziękujemy Pani Elżbiecie i Pani Ewie – nauczycielkom z V Liceum za organizację wizyty oraz dr. Łukaszowi Bugowskiemu za niezwykle interesujący wykład.
Październik 2022
24 X br. dr Agnieszka Ertman przeprowadziła wykład pt.: „Kompendium wiedzy o zadłużaniu się” w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie.
Podczas wykładu Pani dr Agnieszka Ertman mówiła o rozważnym zadłużaniu się, uwzględniając takie kwestie jak m.in. koszty związane z zaciąganiem zobowiązań finansowych czy zjawisko spirali zadłużenia. Wykład Pani dr Agnieszki Ertman spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów. Dla Wydziału Ekonomii i Finansów takie wydarzenia, wpisujące się we współpracę ze szkołami i kontakt z uczniami są niezwykle cenne.
Zdjęcia pobrano ze strony: https://zsa.powiatzambrowski.com/aktualnosci
Październik 2022
25 października w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku przedstawiciele Uniwersyteckiego Centrum Rekrutacji – Pani Agnieszka Grajewska i Pani Katarzyna Worobiej przedstawiły ofertę Uniwersytetu w Białymstoku oraz proces rekrutacji. Podczas spotkania z uczniami, dr Anna Wierzbicka z Wydziału Ekonomii i Finansów wygłosiła wykład nt. „Przedsiębiorczość. Przedsiębiorca i przedsiębiorstwo - klucz do rozwoju gospodarczego”.
Współpraca ze szkołami i kontakt z uczniami – mamy nadzieję, naszymi przyszłymi studentami – jest dla Wydziału Ekonomii i Finansów niezwykle cenna. Warto podkreślić, iż WEiF UwB podpisał umowę o współpracy z Zespołem Szkół Handlowo – Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku 1 grudnia 2021 r.
Październik 2022
21 października br. gościem WEiF była dr hab. KATARZYNA SZARZEC, prof. UE w Poznaniu, która w ramach cyklu Spotkania z Ekonomią wygłosiła wykład pt. "Konflikty interesów w spółkach z udziałem Skarbu Państwa". Wykład był niezwykle ciekawy i spotkał się z bardzo wysoką frekwencją uczestników. Wydarzenie zorganizowała dr hab. Renata Przygodzka, prof. UwB.
Serdecznie dziękujemy!
Maj 2022
Z cyklu wykłady otwarte: Wykład Pana dr. Romana Asyngiera „Nie stój – inwestuj!”
10 maja 2022 r. na Wydziale Ekonomii i Finansów UwB, w godz. 9:45 – 11:15 (Aula 301) odbył się wykład Pana dr. Romana Asyngiera - pt. „Nie stój – inwestuj”.
Wykład odbył się w formie hybrydowej – studenci (Ekonomii i Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych) uczestniczyli w nim stacjonarnie.
Pan Roman Asyngier jest doktorem nauk ekonomicznych, inwestorem giełdowym, biegłym sądowym w zakresie giełdy i obrotu instrumentami finansowymi a także współzałożycielem i koordynatorem Szkoły Giełdowej na UMCS. W sposób niezwykle ciekawy przedstawił interesujące aspekty inwestowania. Nie zabrakło też bezcennych rad, czy wierszy Wisławy Szymborskiej!:-) Bardzo dziękujemy za niezwykle interesujący wykład!
Wykład odbył się w ramach programu edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem (Warszawski Instytut Bankowości) dzięki Panu dr. Krzysztofowi Droździelowi, któremu składamy podziękowania.
Kwiecień 2022
Z cyklu wykłady otwarte: Wykład Pana Krzysztofa Droździela „Oszczędzanie i inwestowanie długoterminowe”
20 kwietnia 2022 r. na Wydziale Ekonomii i Finansów UwB, w godz. 11:30 – 13:00 (sala 207) odbył się wykład Pana Krzysztofa Droździela - Dyrektora TV Student – Regionalnego Koordynatora NZB pt. „Oszczędzanie i inwestowanie długoterminowe”
Pan Dyrektor w sposób niezwykle ciekawy przedstawił interesujące aspekty oszczędzania i inwestowania, jak np. ekologiczny aspekt oszczędzania czy zagadnienie procentu składanego. Nie zabrakło pytań w ramach ciekawej dyskusji. Bardzo dziękujemy za niezwykle interesujący wykład!
Wykład odbył się w ramach programu edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem (Warszawski Instytut Bankowości).
Kwiecień 2022
Warsztaty dla studentów Ekonomii na temat sektora nowoczesnych usług biznesowych
13 kwietnia br. w ramach projektu „Sektorowa Rada ds. Kompetencji Nowoczesnych Usług Biznesowych”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie: 2.12 Zwiększenie wiedzy o potrzebach kwalifikacyjno-zawodowych, odbyły się warsztaty dla studentów WEiF UwB.
Program merytoryczny warsztatu obejmował m.in. następujące zagadnienia:
Warsztaty prowadził m.in. dr Bartosz Sobotka (zdjęcie poniżej) – doktor nauk ekonomicznych, zajmuje się tworzeniem modeli biznesowych dla sektora edukacji w krajach CEE oraz integracją rynku pracy z sektorem edukacji na poziomie szkolnictwa zawodowego oraz szkolnictwa wyższego. Konsultant wielu projektów biznesowych dla sektora BPO/IT i edukacji w kontekście wdrażania idei Smart City oraz budowy Społeczeństwa 4.0.
Dziękujemy serdecznie także Pani Gracji Marczak (Zespół ds. organizacji warsztatów, Sektorowa Rada ds. Kompetencji Nowoczesne Usługi Biznesowe).
Grudzień 2021
Z cyklu wykłady otwarte: spotkanie z Panem Mariuszem Tokarskim - kierownikiem Zespołu ds. Współpracy z Organami Ścigania Allegro.pl
7 grudnia br. na platformie EduPortal odbył się wykład Pana Mariusza Tokarskiego, kierownika Zespołu ds. Współpracy z Organami Ścigania Allegro.pl
Studenci mogli dowiedzieć się między innymi nt. rozwoju Internetu i platform w Polsce, możliwości zwiększenia korzystania z Internetu i dokonywania zakupów w sieci a także wpływu pandemii na bezpieczeństwo w Internecie.
Bardzo dziękujemy Panu Mariuszowi za niezwykle ciekawe spotkanie. Kierujemy podziękowania za wsparcie także dla Pana Krzysztofa Droździela, Dyrektora TVStudent.
Grudzień 2021
1 grudnia 2021 r. została podpisana umowa z Zespołem Szkół Handlowo – Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku. Z ramienia uczelni, na mocy pełnomocnictwa Jego Magnificencji Rektora umowę podpisała Dziekan WEiF prof. dr hab. Marzanna Poniatowicz, a szkołę reprezentował jej Dyrektor Wojciech Janowicz. Uroczystość odbyła się w siedzibie Zespołu Szkół Handlowo- Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku. Dr Edyta Sidorczuk-Pietraszko podczas spotkania, na którym obecni byli liczni uczniowie Szkoły wygłosiła wykład pt. „Czy ekotorba jest naprawdę ekologiczna?”
Popularyzacja nauki, wykłady otwarte, wspólne przedsięwzięcia ze studenckimi kołami naukowymi, pomoc w przygotowaniu do konkursów i olimpiad – m.in. takie działania obejmuje umowa.
Poprzez to porozumienie chcemy Wam umożliwić własny rozwój, pracę nad sobą i zachęcić do studiowania i pozostania w naszym mieście i regionie – zwracał się do uczniów Wojciech Janowicz, dyrektor ZSHE w Białymstoku
Wydział Ekonomii i Finansów UwB kształci prawie półtora tysiąca studentów na trzech kierunkach: ekonomia, międzynarodowe stosunki gospodarcze, oraz ekonomiczno-prawnym.
Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych imienia Mikołaja Kopernika w Białymstoku ma już ponad 120-letnią historię, którą wyznacza rok 1900 r., kiedy powstało Siedmioklasowe Męskie Gimnazjum Handlowe. Warto dodać, że po wojnie szkoła mieściła się przy ul. Warszawskiej 63 – tam, gdzie dzisiaj kształcą się studenci Wydziału Ekonomii i Finansów.
Listopad 2021
Z cyklu wykłady otwarte: spotkanie z Biegłym Rewidentem Panią Iwoną Naumczyk
Kariera w finansach? Księgowość, Podatki, Kontroling, czy Audyt: którą drogę wybrać? Na te pytania odpowiedziała Pani Iwona Naumczyk - Biegły Rewident. Spotkanie ze studentami odbyło się 14.11.2021 r. o godzinie 13:30 na WEiF - sala 302.
Iwona Naumczyk – Biegły Rewident (numer 11109 w rejestrze biegłych rewidentów) z uprawnieniami ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania oraz ukończonym programem Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania.
Biegły rewident Iwona Naumczyk od 20 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Swoją karierę zaczynała w biurze rachunkowym i audycie. Następnie przez wiele lat pełniła funkcję Głównej Księgowej, Kontrolera Finansowego i Dyrektora Finansowego w międzynarodowych korporacjach z ogólnoświatowymi filiami.
Październik 2021
Z cyklu wykłady otwarte: Wykład Pana Krzysztofa Droździela „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”
26 października 2021 r. na Wydziale Ekonomii i Finansów UwB, w godz. 9:45 – 11:15 (sala 316) odbył się pierwszy wykład Pana Krzysztofa Droździela - Dyrektora TV Student – Regionalnego Koordynatora NZB pt. „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”
Wykład odbył się w ramach programu edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem
(Warszawski Instytut Bankowości)
Kwiecień 2021
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Finansach „Finansomania"
Uniwersytet w Białymstoku został partnerem merytorycznym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach „Finansomania” organizowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wsparcie merytoryczne ze strony UwB zapewni Wydział Ekonomii i Finansów UwB. Prof. dr hab. Marzanna Poniatowicz została powołana przez JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – Prof. dr. hab. Macieja Żukowskiego do Komitetu Głównego Olimpiady.
Ogólnopolska Olimpiady Wiedzy o Finansach „Finansomania” jest ważną inicjatywą skierowaną do uczniów ponadpodstawowych. Głównym celem Olimpiady jest edukacja finansowa młodzieży oraz zainteresowanie młodzieży tematyką finansów. Tematem przewodnim I edycji Olimpiady jest Bankowość.
Szczegóły na stronie: https://finansomania.edu.pl/
W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności Uniwersytetu w Białymstoku. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.