I st. II rok

Uwaga studenci II roku kierunku Ekonomiczno-prawnego I stopnia

Rozpoczyna się rejestracja na Seminarium dyplomowe cz. 1

Rejestracja na Seminarium dyplomowe cz. 1 rozpocznie się od dnia 25.05.2017 r., godz. 20.00 i trwać będzie do 26.05.2017 r., godz. 23.00. W tych dniach studenci mają obowiązek zarejestrować się do wybranego przez siebie tutora.

Lista promotorów dla specjalności: Sektor Prywatny

Prof. zw. dr hab. Teresa Mróz

Dr hab. Adam Doliwa, prof. UwB

Dr hab. Aleksander Maksimczuk, prof. UwB

Lista promotorów dla specjalności: Sektor Publiczny

Dr hab. Ryta Dziemianowicz, prof. UwB

Dr hab. Anna Piszcz, prof. UwB

Dr hab. Renata Przygodzka, prof. UwB

Dr hab. Adam Doliwa, prof. UwB

Uwaga

Osoby, które nie dokonają zapisu w systemie USOSweb decyzją Dziekana będą zapisane administracyjnie.