Zostałeś przyjęty na I rok studiów ekonomicznych?

28.08.2024

Zostałeś przyjęty na I rok studiów ekonomicznych? Możesz otrzymać stypendium w Programie „Złote Indeksy NBP”. Sprawdź warunki i aplikuj. Aż 500 000 zł przypadnie studentom I roku!

Celem programu jest podnoszenie poziomu wiedzy na temat roli i zadań Narodowego Banku Polskiego oraz wsparcie młodych, zdolnych osób kształcących się na kierunkach ekonomicznych oferowanych przez publiczne uczelnie akademickie w Polsce. Program umożliwi Stypendystom udział w inicjatywach edukacyjnych, dzięki którym rozwiną wiedzę na temat działalności NBP, a uzyskane świadczenie pieniężne pomoże rozwijać zainteresowania z zakresu ekonomii, finansów i bankowości.

W Programie Stypendialnym mogą wziąć udział osoby rozpoczynające studia na I roku kierunków ekonomicznych, którzy uzyskali wysokie wyniki na egzaminie maturalnym, studiują w trybie dziennym i nie ukończyli 26. roku życia.  Stypendium wypłacane będzie w roku akademickim 2024/2025 przez okres 10. miesięcy w wysokości po 1000 zł brutto. Łącznie do zdobycia jest 10 000 zł na I rok studiów.

Rekrutacja do Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP” trwa do 16 września 2024 r.

Nie zwlekaj – zarejestruj się już dziś!

Szczegóły oraz Regulamin Programu znajdują się na stronie  nbp.pl/zlote-indeksy-nbp.