ZMIANA FORMY OBRONY ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

16.10.2020

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Ekonomia i Finanse UwB prof. dr hab. Marzanna Poniatowicz informuje, że publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Ewy Piotrowskiej – Lipskiej pt. Pomiar poziomu innowacyjności w ujęciu regionalnym, napisanej pod kierunkiem naukowym dr hab. Ewy Roszkowskiej, prof. UwB, ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiczną zostanie przeprowadzona w dniu 26 października 2020 r. o godz. 11:00 w formie zdalnej - za pośrednictwem platformy Blackboard.

>>>>LINK DO OBRONY<<<<