Zaproszenie na XXVI Konferencję Naukową Ekonometria i statystyka w procesie edukacji ekonomicznej.

Szanowni Państwo,

Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XXVI Konferencji Naukowej Ekonometria i statystyka w procesie edukacji ekonomicznej, która organizowana jest przez Katedrę Metod Statystycznych Uniwersytetu Łódzkiego, Instytut Statystyki i Demografii Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytut Ekonometrii.

Konferencja odbędzie się w Łodzi w dniach 12-13 czerwca 2017 roku w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego, przy ulicy Rogowskiej 26.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konferencji.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Konferencji Naukowej pod adresem www.kd.uni.lodz.pl. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo również w załączniku.

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny XXVI Konferencji Naukowej

mgr Kamila Trzcińska

Katedra Metod Statystycznych ISiD UŁ