Zaproszenie na XI Konferencję Naukową MASEP 2017 "Pomiar i ocena zjawisk społeczno-ekonomicznych. Innowacyjność - Rynek pracy - Ubezpieczenia - Starzenie się społeczeństw"

08.05.2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie proszę o rozesłanie do pracowników Państwa jednostek informacji o konferencji naukowej MASEP 2017, pt. „Pomiar i ocena zjawisk społeczno-ekonomicznych” Innowacyjność – Rynek pracy – Ubezpieczenia – Starzenie się społeczeństw. Konferencja wraz z certyfikowanymi szkoleniami specjalistycznymi odbędzie się w dniach 29.11.2017 r. – 01.12.2017 r. w Łodzi. Organizatorami konferencji są Katedra Statystyki Ekonomicznej i Społecznej oraz Katedra Ubezpieczeń Uniwersytetu Łódzkiego.

W imieniu Organizatorów

dr Bogusława Dobrowolska