Zaproszenie na spotkanie pt. „Tajniki rozliczania podatku od towarów i usług VAT”

Jeśli chcesz poznać „Tajniki rozliczania podatku od towarów i usług VAT”

Weź udział w spotkaniu!

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy
w Białymstoku
serdecznie zaprasza studentów białostockich uczelni wyższych na odczyt, który odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2017 r. (poniedziałek) w godz. 11.00 – 13.00 w siedzibie Oddziału Okręgowego SKwP w Białymstoku przy ul. Warszawska 34 – sala wykładowa na parterze.

Odczyt merytoryczny poprowadzi pracownik

Spółki „BUCHALTERIA” - Pani Barbara Olszyńska - doradca podatkowy

Szczegółowa tematyka spotkania obejmuje:

Wymogi przy rejestrowaniu firmy jako podatnika VAT.

Ogólne zasady opodatkowania podatkiem VAT.

Prowadzenie dokumentacji dla potrzeb VAT.

Odliczenia, zwroty, zwolnienia z podatku VAT.

Zapisz się na spotkanie!

Zapisy do 20.04.2017 r.