Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Zrównoważone Finanse i Inwestycje"

Szanowni Państwo,

pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej przez Katedrę Inwestycji i Nieruchomości oraz Katedrę Finansów Przedsiębiorstw i Ubezpieczeń Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, pt. „Zrównoważone Finanse i Inwestycje".

Konferencja odbędzie się 18 października 2018 roku w Centrum Nowoczesnych Technologii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zapraszając do udziału w Konferencji pozwalamy sobie załączyć ulotkę konferencyjną. Szczegółowe informacje znajdują się także na stronie internetowej konferencji:

Pismo przewodnie SFI conf