Zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową "Kongres Restrukturyzacyjny"

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa do REJESTRACJI i udziału w międzynarodowej konferencji naukowej "Kongres Restrukturyzacyjny", organizowanej przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej, Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, a także Europejski Kongres Finansowy.

Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 czerwca na Wydziale Zarządzania UG, podczas obrad EKF w Sheratonie, a także na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Informacje na temat Kongresu znajdują się na stronie:

Miło nam Państwa poinformować, iż dzięki naszym staraniom Kongres objęty został patronatem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, a także Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych. W obradach wezmą udział przedstawiciele nauki, biznesu, polityki, a także uczestnicy Europejskiego Kongresu Finansowego, reprezentanci Stowarzyszenia Turnaround Management Association (TMA) i Stowarzyszenia European Association of Certified Turnaround Professionals (EACTP).

W zależności od kwalifikacji artykułów przez Radę Naukową Kongresu nadesłane publikacje, po pozytywnych recenzjach, zostaną opublikowane w:

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w Kongresie: