Zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową

Szanowne Panie Profesor

Szanowni Panowie Profesorowie

Pleno Titulo Koleżanki i Koledzy

Uprzejmie informuję, że w dniach 25-26 listopada bieżącego roku, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, odbędzie się - The 48th International Scientific Conference on Economic and Social Development - "Managerial Issues in Modern Business". Jest to cykliczna międzynarodowa konferencja organizowana przez nasz Wydział w kooperacji z University North (Chorwacja) oraz Faculty of Law, Economics and Social Sciences Sale - Mohammed V University in Rabat (Maroko).

Wszystkie artykuły konferencji z tego cyklu: “The 24th International Scientific Conference on Economic and Social Development - Warsaw 2017”, zostały zindeksowane przez Web of Science (by Thomas Reuters). Oznacza to, że każdy z jej uczestników otrzymał 15 punktów do dorobku naukowego (według „starej” punktacji). W tym roku w podobny sposób zostały zindeksowane (tzn. przez Web of Science oraz w części przez EconLit) esd-konferencje: w: Buenos Aires, Lizbonie, Rabacie i Baku.

Dzięki porozumieniu zawartemu z naszymi partnerami z Chorwacji i Maroka, koszty udziału (po przyjęciu artykułu do druku) dla pracowników polskich uczelni i innych instytucji naukowych z terenu naszego kraju w tegorocznej esd-conference Warsaw 2019, zostały zredukowane (obniżone z poziomu - 450 EUR) do:

- Flat Fee for the Institutions (Bank Transfer): 200 EUR

- Flat Fee for Individuals (Bank Transfer): 250 EUR

- Flat Fee for Individuals (PayPal): 200 EUR (PayPal Transfer to: dcingula@esd-conference.com )

Niezbędne informacje dotyczące wyżej wspomnianej, wrześniowej konferencji, znajdą Państwo na stronie Wydziału Zarządzania UW w zakładce „Aktualności”:

albo na oficjalnej stronie konferencji, pod linkiem:

Termin nadsyłania abstraktów (do 300 słów w języku angielskim) upływa 5 października 2019 roku, termin przesłania artykułu upływa 5 listopada bieżącego roku.

Serdecznie zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu naukowym.

Łączę wyrazy szacunku

dr hab. Mirosław Przygoda