Zaproszenie na konferencję Wolność-Suwerenność-Praworządność 18.06.2018r.

11.06.2018

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, Jego Magnificencji Księdza Rektora Akademii Ignatianum w Krakowie oraz Jego Magnificencji Rektora Politechniki Gdańskiej, włączając się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, mamy zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji naukowej _WOLNOŚĆ-SUWERENNOŚĆ-PRAWORZĄDNOŚĆ_, która odbędzie się 18 CZERWCA 2018 ROKU W GDAŃSKU, w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej przy ul. G. Narutowicza 11/12.

Formularz rejestracji dostępny jest na stronie

www.polonia-restituta.pl.

Konferencja jest częścią realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Radę ds. Społecznych Konferencji Episkopatu Polski, przy współudziale Akademii Ignatianum w Krakowie, projektu Polonia Restituta. Dekalog dla Polski w 100-lecie odzyskania niepodległości, który składa się z 10 konferencji tematycznych poświęconych kluczowym zagadnieniom społecznym naszego Kraju w optyce Katolickiej Nauki Społecznej.