Zaproszenie na konferencję TOWARDS E-COACHING. THE FIRST STEP TO BUILD TRUST WITH A DIGITAL COACH / W kierunku e-coachingu

Solidna dawka wiedzy na temat mentoringu i coachingu w nauce zdalnej

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej zaprasza do udziału w konferencji upowszechniającej efekty międzynarodowego projektu pt. TOWARDS E-COACHING. THE FIRST STEP TO BUILD TRUST WITH A DIGITAL COACH / W kierunku e-coachingu. Pierwszy krok do budowy zaufania z coachem w procesie zdalnym.

9 lutego 2023 r. od godz. 12
 Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej, aula 12 B

Celem spotkania jest przedstawienie metodologii nauczania studentów w procesie zdalnym z użyciem coachingu, wypracowanej przez konsorcjum uczelni europejskich w projekcie programu Erasmus+ Partnerstwa strategiczne na rzecz edukacji cyfrowej w sektorze szkolnictwa wyższego.

Warto wiedzieć, jak pracując w trybie online zainteresować nauką studenta, czy słuchacza w sposób inny niż dotychczas.

Z naszych doświadczeń mogą skorzystać nauczyciele akademickich szkół wyższych, nauczyciele szkół średnich, a także pracownicy jednostek sekcji jakości na uczelniach.

Podczas konferencji przedstawimy:

• nową metodologię e-coachingu
    • gotowe szkolenia, z których mogą skorzystać nauczyciele i studenci
    • przykłady i doświadczenia z pilotażowych kursów e-coachingu
    • przykłady zastosowania metodologii e-coachingu w nauczaniu przedsiębiorczości, programowania
      oraz analizy matematycznej i algebry liniowej.
       Zobacz szczegółowy program konferencji

Nasi prelegenci:

• dr hab. Dorota Mozyrska, prof. PB (koordynator projektu Erasmus + „Towards E-Coaching”)
    • dr inż. kpt. ż. w. Piotr Wołejsza (marynarz, przedsiębiorca, skuteczny lider międzynarodowych
      zespołów projektowych)
    • dr inż. Maciej Kopczyński (doświadczony dydaktyk i coach w procesie projektowania i rozwoju biznesu)
    • dr hab. Ireneusz Mrozek, prof. PB
    • dr hab. Małgorzata Wyrwas; prof. PB
    • dr Marzena Filipowicz-Chomko – wykładowca akademicki na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej
      – wykładowcy akademiccy na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej

Zarejestruj się!

Do udziału w konferencji zapraszamy w formie stacjonarnej.
Zapewniamy poczęstunek i upominki konferencyjne.

Będzie także możliwość podłączenia się online przez platformę MS Teams. Link zostanie przesłany osobom, które zarejestrują się do dnia 08.02.2023 r.