Zaproszenie na konferencję pt. „Polskie uczelnie w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego. Nowe wyzwania w świetle zmodyfikowanej agendy modernizacji szkolnictwa wyższego oraz oferty programu Erasmus + w roku 2019”

Serdecznie zapraszamy

Państwa do udziału w konferencji pt. „Polskie uczelnie w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego. Nowe wyzwania w świetle zmodyfikowanej agendy modernizacji szkolnictwa wyższego oraz oferty programu Erasmus+ w roku 2019”, którą mamy przyjemność organizować wraz z KRASP. Konferencja odbędzie się 6 GRUDNIA 2018 R. (czwartek) w Warszawie.

Dobra implementacja ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce wymaga znajomości trendów w rozwoju szkolnictwa wyższego w Europie. Dlatego podczas konferencji zwrócimy uwagę uczestników na wybrane zagadnienia, które są powiązane z ofertą programu Erasmus+ oraz kierunkami zmian w europejskim i polskim szkolnictwie wyższym, a mianowicie na:

· ideę Uniwersytetów Europejskich, które mają zapewnić nową jakość współpracy określonych grup (sieci) uczelni,

· organizację studiów doktoranckich,

· kształcenie na 5. poziomie Europejskiej i Polskiej Ramy Kwalifikacji.

Konferencja będzie prowadzona w języku polskim, z wyjątkiem wystąpień przedstawicielki _European University Association_, które będą przedstawione w języku angielskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja na konferencją jest dostępna pod adresem https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/EOSW_2019 i trwa DO 30 LISTOPADA BR. lub do wyczerpania limitu miejsc.