Zaproszenie na konferencję naukową na temat: „SEKTOR PRYWATNY A SEKTOR PUBLICZNY. GRANICE I PROCEDURY”

18.10.2017
SZANOWNI PAŃSTWO,

Wydział Menedżerski i Nauk Technicznych oraz Wydział Nauk Społecznych i Administracji Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie mają
zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję naukową na temat:
„SEKTOR PRYWATNY A SEKTOR PUBLICZNY. GRANICE I PROCEDURY”, która odbędzie się 18 października 2017 r.

Poniżej przedstawiamy program Konferencji:

8.30 - REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

9.00 - OTWARCIE KONFERENCJI (SALA F-401)

PRZEMÓWIENIE:

Prezydent wyższej szkoły Menedżerskiej w Warszawie Prof. WSM dr hab. Stanisław Dawidziuk, dr h.c.m

Rektor Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie Prof. zw. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, dr h.c.

9.30 SESJA PLENARNA (sala F-401)

Prowadzenie:

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Administracji WSM w
Warszawie Prof. zw. dr hab. Genowefa Grabowska

Dziekan Wydziału Menedżerskiego i Nauk Technicznych WSM w
Warszawie Prof. WSM dr hab. Zbigniew Staniek

12.00 - PRZERWA KAWOWA

12.30 - SEKCJE TEMATYCZNE

PROWADZENIE:

SEKCJA EKONOMICZNA:

DOC. DR ROMAN GORYSZEWSKI (SALA F-401)

SEKCJA PRAWNICZA:

DR PIOTR WĄCHAL (SALA F-403)

SEKCJA SPOŁECZNA: PROF. WSM DR HAB. MAREK GRUCHELSKI (SALA
F-404)

15.00 - ZAKOŃCZENIE / OBIAD

W załączeniu do niniejszej wiadomości zamieszczono zaproszenie i folder informacyjny zawierające m.in. szczegółowy opis programu Konferencji. Organizatorzy zwracają się z uprzejmą prośbą o przyjęcie zaproszenia i aktywny udział w niniejszej konferencji.

Informujemy, że wszystkie przyjęte na Konferencję referaty zostaną opublikowane w punktowanych czasopismach naukowych Szkoły („_Zarządzanie. Teoria i Praktyka_”, „_Studia Społeczne_”, „_Studia Prawnicze i Administracyjne_”), oraz w specjalnie wydanej monografii.

_DR HAB. PROF. WSM MAREK GRUCHELSKI_

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji