Zaproszenie na konferencję naukową „Institutions and Survival. Challenges for Sustainability”

Data: 22 - 23.02.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Ekonomii i Finansów UwB lub zdalnie

W dniach 22-23.02.2024r. Stowarzyszenie Forum Myśli Instytucjonalnej oraz Wydział Ekonomii i Finansów UwB mają zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w drugiej międzynarodowej konferencji naukowej Institutions and Survival. Challenges for Sustainability”.

Konferencja będzie platformą naukową do pomnażania i upowszechniania wiedzy z zakresu ekonomii instytucjonalnej wśród przedstawicieli kadry naukowo-dydaktycznej oraz doktorantów i studentów różnych ośrodków akademickich z Polski i zagranicy.

Zapraszamy do udziału stacjonarnie w dniach 22-23.02.2024 na Wydziale Ekonomii i Finansów UwB lub zdalnie.

Sala 201

Sala 201