Zaproszenie na konferencję "Multivariate Statistical Analysis 2018", 5-7 listopada, Łódź

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów międzynarodowej konferencji naukowej "Multivariate Statistical Analysis 2018" mam zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w tegorocznej edycji. Konferencja odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2018r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość opublikowania swoich referatów (po uzyskaniu dwóch pozytywnych recenzji) w jednym z czasopism: - Statistics in Transition New Series, autor otrzymuje za publikację artykułu 15 pkt (Lista B czasopism punktowanych MNiSW) - Acta Universitatis Lodziensis Folia Oeconomica, autor otrzymuje za publikację artykułu 14 pkt (Lista B czasopism punktowanych MNiSW).

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdą Państwo na stronie www.msa.uni.lodz.pl

Zgłoszenia na konferencję, poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie abstraktu prosimy nadsyłać do 30 września 2018r.