Zaproszenie na konferencję: Czy Stany Zjednoczone zatrzymają awans Chin na pozycję hegemona w układzie globalnym?

28.10.2023

Szanowni Państwo,

INSTYTUT GOSPODARKI AMERYKAŃSKIEJ I STOSUNKÓW TRANSATLANTYCKICH PRZY UCZELNI ŁAZARSKIEGO

ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konferencji naukowej:

„CZY STANY ZJEDNOCZONE ZATRZYMAJĄ AWANS CHIN

NA POZYCJĘ HEGEMONA W UKŁADZIE GLOBALNYM?”

która odbędzie się 24 listopada 2023 roku w Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

W załączeniu przesyłamy broszurę informacyjną, zawierającą szczegółowy program konferencji, skład Rady Naukowej oraz krótkie biogramy Prelegentów i Organizatorów.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w wydarzeniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie pod poniższym linkiem:

Broszura konferencyjna 357.30KB [ .pdf ]