Zaproszenie na I Konferencję Naukową "INWESTYCJE ALTERNATYWNE" 2019 26 - 27 listopada 2019 r.

26.07.2019

Szanowni Państwo,

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie oraz Urząd Statystyczny w Lublinie zapraszają do udziału w I Konferencji Naukowej „Inwestycje Alternatywne” 2019 w dniach 26-27 listopada 2019 r. Celem Konferencji „Inwestycje Alternatywne” 2019 jest wymiana poglądów i doświadczeń naukowców oraz praktyków w zakresie szeroko rozumianego funkcjonowania rynku inwestycji alternatywnych. Pragniemy spojrzeć na ten rynek zarówno z perspektywy zarówno uczestników, jak i regulatorów. Tym samym zapraszamy do dyskusji ekonomistów, finansistów, inwestorów, prawników, obserwatorów, kolekcjonerów oraz wszystkich badaczy zainteresowanych wskazaną tematyką.

inwestycjealternatywne.umcs.pl

Do pobrania: