Zaproszenie na "Economic and Business Trends Shaping the Future"

14.06.2021

W imieniu Organizatora - Wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Skopje (Północna Macedonia) - Partnera naszego Wydziału, serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji "Economic and Business Trends Shaping the Future"

Konferencja odbędzie się w dniach 11-12 listopada 2021 r. na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu w Skopje, Republika Macedonii Północnej. Wszystkim zaakceptowanym i przedstawionym referatom zostanie nadany numer DOI, dostępny on-line i zgłoszony do indeksacji. Wybrane artykuły będą przekazane do publikacji w czasopiśmie Economy, Business & Development.

Szczegóły konferencji znajdują się na stronie https://ebtsf.eccf.ukim.edu.mk/