Zaproszenie - konferencja "Społeczna odpowiedzialność biznesu - perspektywa zarządzania i ekonomii"

Szanowni Państwo,

pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Naukowej, organizowanej przez Katedrę Zarządzania Kapitałem Ludzkim nt. “Społeczna odpowiedzialność biznesu - perspektywa zarządzania i ekonomii”.

Konferencja odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2018 roku, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Celem konferencji jest stworzenie forum wymiany wiedzy oraz rezultatów badań, poglądów i doświadczeń w wymienionym obszarze oraz integracja środowiska naukowców zainteresowanych problematyką społecznej odpowiedzialności biznesu.

Termin rejestracji upływa 10 maja 2018 roku. Pełne teksty artykułów należy przesłać do dnia 27 maja 2018 roku. Zgłoszone referaty, po otrzymaniu pozytywnych recenzji zostaną opublikowane w czasopiśmie Marketing i Rynek (obecnie 9 pkt na liście MNiSW).

Zapraszając do udziału w Konferencji pozwalamy sobie załączyć ulotkę konferencyjną. Szczegółowe informacje znajdują się także na stronie internetowej Konferencji: http://csr.kzkl.eu/.

Ulotka