Zaproszenie - konferencja międzynarodowa "Chińska Inicjatywa Pasa i Szlaku – inspiracje z historycznej przeszłości, współczesność i scenariusze przyszłości" - 18-19 czerwca 2018

02.03.2018

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować o przedłużeniu pierwszego terminu zgłoszenia na międzynarodową konferencję naukową organizowaną przez Centrum Badań Azjatyckich AFiBV w dniach 18-19 czerwca 2018 roku, na temat:

Chińska Inicjatywa Pasa i Szlaku – inspiracje z historycznej przeszłości, współczesność i scenariusze przyszłości / Chinese Belt and Road Initiative – inspiration from the historical past, contemporary times and future scenarios.

KALENDARZ ZGŁOSZEŃ NA KONFERENCJĘ:

Konferencja będzie prowadzona w języku polskim i angielskim (drugi dzień obrad), przewidujemy udział gości zagranicznych, z którymi opracowaliśmy merytoryczną koncepcję onferencji.

TERMINY I OPATY

• 03.2018 – pierwszy termin zgłoszenia na konferencję
  • 04.2018 – termin nadsyłania artykułów do „Kwartalnika Naukowego Uczelni Vistula“
  • 03.2018 – termin płatności za udział w konferencji (opłata 50 zł/dzień) i/lub publikację (opata pakiet: 250 zł; sama publikacja 150 zł)
  • 05.2018 – drugi termin zgłoszenia na konferencję
  • 06.2018 – drugi termin nadsyłania artykułów do „Kwartalnika Naukowego Uczelni Vistula“
  • 05.2018 – drugi termin płatnoci (opata pakiet: 350 zł; sama publikacja 170 zł)

nr konta: Alior Bank: 49 2490 0005 0000 4520 8418 9996 – do wpat w PLN

Tytu wpaty: Silk Road Konferencja Imię i nazwisko uczestnika

Formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem: https://goo.gl/forms/Q0DQX5kI742GmtLS2

Strona internetowa wydarzenia: http://arc.vistula.edu.pl/index.php/wydarzenia/

Miło nam będzie spotkać się z Państwem na tej konferencji.

Zaproszenie i program konferencji