Zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie edukacji ekonomicznej „FERIE Z EKONOMIĄ”.

Szanowni Państwo,

W imieniu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej chciałabym zaprosić studentów Państwa uczelni do wzięcia udziału w projekcie edukacji ekonomicznej „FERIE Z EKONOMIĄ” (kontynuacja projektu „Na własne konto” z ubiegłych lat).

POSZUKUJEMY STUDENTÓW KIERUNKÓW EKONOMICZNYCH I POKREWNYCH, KTÓRZY ZAANGAŻUJĄ SIĘ W PROWADZENIE ZAJĘĆ DLA GIMNAZJALISTÓW NA WSIACH PODCZAS JEDNEGO TYGODNIA FERII ZIMOWYCH 2018.

Projekt "Ferie z ekonomią" jest adresowany do uczniów gimnazjów z terenów wiejskich, a jego głównym celem jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej, rozbudzenie aspiracji edukacyjnych i zmotywowanie młodego człowieka do rozwoju osobistego i zawodowego. Chcemy poprzez zabawę uczyć efektywnego gospodarowania własnymi pieniędzmi, tworzenia planów oszczędzania i budżetów domowych.

NA STUDENTÓW, OPRÓCZ SATYSFAKCJI Z UDZIAŁU W PROJEKCIE EDUKACYJNYM, CZEKA WYNAGRODZENIE ORAZ ZWROT KOSZTÓW ZAKWATEROWANIA I DOJAZDU DO GMINY. STUDENT MA TAKŻE OBOWIĄZEK UCZESTNICTWA W WEEKENDOWYM SZKOLENIU NA POCZĄTKU GRUDNIA.

Wszelkie informacje oraz dokumentację projektową znajdą Państwo na stronie http://www.efrwp.pl/rekrutacja-ferie-z-ekonomia-dla-studentow.

NA ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W PROGRAMIE "FERIE Z EKONOMIĄ" OCZEKUJEMY DO DNIA 20 LISTOPADA BR.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: fze@efrwp.com.pl, (22) 639 87 63.