Zaproszenie do wzięcia udziału w konferencji międzynarodowej

04.06.2018

Uprzejmie informuję, że w dniach 25-27 września bieżącego roku, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, odbędzie się - The 33rd International Scientific Conference on Economic and Social Development - "Managerial Issues in Modern Business". Jest to cykliczna międzynarodowa konferencja organizowana przez nasz Wydział, w tym roku w kooperacji z University North (Chorwacja) oraz Faculty of Law, Economics and Social Sciences Sale - Mohammed V University in Rabat (Maroko).

Wszystkie artykuły zeszłorocznej konferencja z tego cyklu: “The 24th International Scientific Conference on Economic and Social Development - Warsaw 2017”, zostały zindeksowane przez Web of Science (by Thomas Reuters).

Oznacza to, że każdy z jej uczestników otrzymał 15 punktów do dorobku naukowego.

Dzięki porozumieniu zawartemu z naszymi partnerami z Chorwacji i Maroka, koszty udziału (po przyjęciu artykułu do druku) dla pracowników polskich uczelni i innych instytucji naukowych z terenu naszego kraju w tegorocznej esd-conference Warsaw 2018, zostały zredukowane do 200 euro (obniżone z poziomu - 450 euro).

Niezbędne informacje dotyczące wyżej wspomnianej, wrześniowej konferencji, znajdą Państwo na stronie Wydziału Zarządzania UW w zakładce „Aktualności”:

albo na oficjalnej stronie konferencji, pod linkiem:

Serdecznie zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu naukowym.