Zaproszenie do udziału w X Konferencji Naukowej pt. „Wyzwania i dylematy współczesnych finansów i rachunkowości”

Szanowni Państwo,
W imieniu Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku chcielibyśmy zaprosić Państwa do
udziału w X Konferencji Naukowej, organizowanej na Wydziale Finansów i Zarządzania z cyklu Innowacje Finansowe pt. „Wyzwania i dylematy współczesnych finansów i rachunkowości”.

Konferencja odbędzie się w dniach 25-26 września 2017 roku w Siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Szczegóły w załączonej ulotce.

Ulotka.pdf

Komitet Organizacyjny