Zaproszenie do udziału w nowej edycji Research Challenge. Etap lokalny

Szanowni Studenci,

rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji the CFA Institute Research Challenge 2020/2021.

Oficjalna strona konkursu: www.researchchallenge.pl

Inicjatywa tak jak co roku pozwoli studentom na sprawdzenie w praktyce, jak dokonuje się analizy i wyceny spółek giełdowych. Spotkanie inauguracyjne (tzw. kick off) odbędzie się z początkiem grudnia br. Ze względu na sytuację pandemiczną spotkanie będzie mieć charakter wirtualny.

W tym roku wybrano niezwykle ciekawą spółkę jako tzw. target company. Ponadto, każdy student biorący udział w konkursie przy podejściu do egzaminu w ramach Programu CFA może liczyć na 200 USD zniżki.

Zachęcam do zapoznania się z webinarium poświęconym konkursowi, który ukazał się na kanale YT pod poniższym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=Z_Ex_Fre230.

Zgodnie z regulaminem jedną uczelnię mogą reprezentować maksymalnie dwa zespoły składające się z 3-5 członków. Termin zgłoszeń upływa 1 grudnia, a zapisów można dokonywać pod adresem office@cfa.com.pl.