Zaproszenie do uczestnictwa w III Seminarium Naukowym "Nauka na start".

Dzień dobry,
Uprzejmie zapraszam do uczestnictwa w III Seminarium Naukowym "Nauka na start" pod patronatem Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych, które odbędzie się 11.12.2018 roku na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

Formuła seminarium zakłada, że podczas jednodniowych obrad doktoranci i młodzi pracownicy nauki będą mieli możliwość zaprezentowania
swoich koncepcji i wyników dotychczasowych prac oraz realnego przedyskutowania pojawiających się w ich pracach problemów naukowych.

Dodatkowo w ramach seminarium wygłoszone zostaną następujące referaty:

* Wyzwania przed którymi stoi pracownik prowadzący działalność naukową w świetle ustawy 2.0.
* Metodyka badań ankietowych w naukach o zarządzaniu - ujęcie modelowe

Zapraszam jednocześnie na stronę internetową http://naukanastart.put.poznan.pl na której można dokonać rejestracji i poznać szczegóły dotyczące Seminarium. Udział jest bezpłatny.