Zaproszenie dla studentów do udziału w zagranicznych programach National University of Public Services – Institute for Strategic Studies (Węgry)

08.05.2020

National University of Public Services – Institute for Strategic Studies organizuje trzy programy międzynarodowe skierowane do studentów:

• intensywny kurs jesienny (zaplanowany na 21 września - 2 października 2020 r.) w Budapeszcie;

● kurs wirtualny (jesień-zima 2020/21);

● intensywny kurs zimowy (zaplanowany na 15–26 lutego 2021 r.) w Budapeszcie.

Programy mają na celu przekazanie studentom wszechstronnej wiedzy na temat kultury, prawa, polityki i gospodarki Europy Środkowej, ze szczególnym uwzględnieniem Grupy Wyszehradzkiej. Termin na nadsyłanie aplikacji mija 15 czerwca 2020 r. Językami kursów będzie angielski. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1). Organizator oferuje bezpłatne zakwaterowanie dla nierezydentów Budapesztu podczas kursów. Poza opłatą rejestracyjną w wysokości 9000 HUF, uczestnicy nie ponoszą dodatkowych opłat. Kandydaci powinni pokryć własne wydatki, w tym podróż do i z Budapesztu oraz wyżywienie.

W zależności od sytuacji pandemicznej kursy możgą zostać przełożone, z uwzględnieniem wykładów online. Szczegóły programów na stronie National University of Public Services – Institute for Strategic Studies https://iss.uni-nke.hu/college-of-visegrad/202021-training

W przypadku pytań, proszę o kontakt mailowy z organizatorem: visegrad@uni-nke.hu bądź dr Agnieszką Piekutowską: piekutowska@uwb.edu.pl