ZAPROSZENIE DLA STUDENTÓW DO UDZIAŁU W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie z grą Str@tvision.
Projekt skierowany jest w szczególności do studentów zainteresowanych finansami i rachunkowością (w projekcie mogą wziąć udział studenci drugiego i trzeciego roku studiów I i II stopnia).

Projekt realizowany jest przez University Colleges Leuven-Limburg - UCLL (Belgia).

Udział w projekcie daje możliwość współpracy w środowisku międzynarodowym, komunikacji
w języku angielskim oraz rozwoju praktycznych umiejętności.

Projekt ma charakter wirtualny i nie wymaga mobilności. Szczegóły znajdują się w załączonej ulotce informacyjnej.

Zachęcamy do uczestnictwa, a osoby zainteresowane prosimy o kontakt z dr Agnieszką Piekutowską: piekutowska@uwb.edu.pl do 7 lutego 2019 r.