ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZE STYPENDYSTĄ FULBRIGHTA

Szanowni Studenci i Doktoranci WEiF,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego w semestrze zimowym 2022/2023 z Panem Danielem Breslow (z USA) - stypendystą Programu ETA Fulbright.

Zajęcia kierowane są do studentów i doktorantów naszego Wydziału. Zajęcia będą realizowane na poziomie co najmniej B2 (Upper-Intermediate).

Poniżej parę szczegółów dotyczących zajęć:
- w tym semestrze zajęcia będą odbywały się we środy od godz. 8:00 do 9:30, w sali 207;
- zajęcia są nieodpłatne;
- zajęcia rozpoczną się 19 października br.;
- zajęcia nie kończą się żadnym egzaminem; natomiast na podstawie obecności wystawiane będą certyfikaty uczestnictwa na koniec semestru.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach proszone są o zgłoszenie na adres; piekutowska@uwb.edu.pl z podaniem (1) imienia i nazwiska, (2) kierunku studiów, (3) roku studiów najpóźniej do 14 października br.

Ze względu na limit miejsc (25) liczy się kolejność zgłoszeń. Informacje o przyjęciu będą wysyłane mailowo najpóźniej 17 października br.

W razie pytań czy wątpliwości, uprzejmie proszę o kontakt: piekutowska@uwb.edu.pl

DB.jpg

Daniel Breslow

The instructor is a 2022–2023 American grantee of the Polish-U.S. Fulbright Commission. A recent graduate from Georgetown University in Washington, D.C., he has interned for a member of the U.S. House of Representatives and for the U.S. Department of State's Office of Eastern European Affairs, responsible for advancing American interests in Ukraine, Belarus, and Moldova.