XXII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „PROBLEMY EKONOMII, POLITYKI EKONOMICZNEJ I FINANSÓW PUBLICZNYCH”

Szanowni Państwo,

w związku z organizacją

XXII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej

„PROBLEMY EKONOMII, POLITYKI EKONOMICZNEJ I FINANSÓW PUBLICZNYCH”

która odbędzie się w dniach 6 - 8 września 2017 r. w Karpaczu,

uprzejmie informujemy, że nieprzekraczalny termin zgłaszania udziału w Konferencji, nadsyłania referatów oraz wnoszenia opłat to 15 maja 2017 r.

Corocznie organizowana przez nas Konferencja stanowi szerokie, naukowe forum służące wymianie poglądów, doświadczeń oraz koncepcji rozwiązywania współczesnych dylematów dotyczących tej sfery naukowo-badawczej oraz przyczyniać się do rozwoju polskiej myśli ekonomicznej.

Jak w latach ubiegłych zapraszamy do Karpacza przedstawicieli różnych ośrodków naukowych, którzy zajmują się w swej działalności naukowej badaniami z dziedziny ekonomii, polityki ekonomicznej i finansów publicznych.

Nadesłane przez Państwa referaty, po uzyskaniu pozytywnej recenzji naukowej, zostaną zamieszczone w wydawnictwie konferencyjnym – Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (10 punktów wg listy czasopism naukowych MNiSW), które zostanie wręczone podczas Konferencji.

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w naszej Konferencji i zachęcamy do rozpropagowania niniejszej informacji wśród swoich współpracowników.

prof. zw. dr hab. Jerzy Sokołowski

Kierownik Katedry Ekonomii i Polityki Ekonomicznej

Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Termin:
6 - 8 września 2017 r.

Zakres tematyczny:
Tematyka konferencji podporządkowana jest jej tytułowi, dotyczy zatem szerokiego spektrum zagadnień i aktualnych dylematów ekonomii, polityki ekonomicznej oraz finansów publicznych.

Organizator:
Katedra Ekonomii i Polityki Ekonomicznej

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Komitet organizacyjny:
Przewodniczący / kierownik naukowy:

prof. zw. dr hab. Jerzy Sokołowski

Sekretarz naukowy:

dr Michał Sosnowski

dr Arkadiusz Żabiński

Członkowie:

dr hab. Waldemar Tyc, prof. UE

dr hab. Grażyna Węgrzyn

dr Małgorzata Gasz

dr Adriana Politaj

dr Elżbieta Pohulak-Żołędowska

dr Magdalena Rękas

mgr Anna Nowak-Kowalska - doktorantka

Sekretarz ds. administracyjnych:

mgr Agnieszka Zdun

Miejsce konferencji i noclegi:

Hotel Relaks***

• obiad,
  • uroczystą kolację,
  • przerwy kawowe,
  • wyjazd studialny do Szwajcarii Saksońskiej i Drezna.

W zakresie wyjazdu powyższa opłata obejmuje: transport autokarem, opiekę pilota-przewodnika, bilety na statek po Łabie i do zwiedzanych obiektów, prowiant na drogę, obiad w restauracji w Dreźnie, ubezpieczenie KL i NNW.

Wariant II

1290,00 zł i obejmuje:

• 2 noclegi w pokoju 2-osob. ze śniadaniem,
  • recenzowaną publikację
  • materiały konferencyjne,
  • obiad,
  • uroczystą kolację,
  • przerwy kawowe,
  • wyjazd studialny w Zittauer Gebirge (Niemcy).

W zakresie wyjazdu powyższa opłata obejmuje: transport autokarem, opiekę pilota-przewodnika, obiad w Dworze Liczyrzepy, ubezpieczenie KL i NNW.

W każdym wariancie dopłata do pokoju 1-osob. wynosi 190,00 zł.

Opłata za samą publikację referatu (bez uczestnictwa) wynosi 750,00 zł.

Możliwości publikacji:
Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (10 pkt wg nowej listy MNiSW), publikacja w jęz. polskim lub angielskim

Ważne terminy:

Termin zgłoszeń (online) i nadsyłania pełnych tekstów na konferencję poprzez system SENIR dla Uczestników, którzy chcą zamieścić artykuł w publikacji wręczanej na Konferencji: 15 marca 2017 r. (tu nabór referatów zakończono)

Termin zgłoszeń (online) i nadsyłania pełnych tekstów na konferencję poprzez system SENIR dla Uczestników, którzy chcą zamieścić artykuł w publikacji wydanej po Konferencji (grudzień 2017): 15 maja 2017 r.

Termin wnoszenia opłat: 15 maja 2017 r.

Konto do wpłat konferencyjnych:

BZ WBK O/Jelenia Góra 10 1090 1926 0000 0001 1388 8430

W tytule: KN - Problemy ekonomii..., 2017, Imię i Nazwisko uczestnika.

Rejestracja online oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej:

oraz w załączonym pliku

W razie pytań i wątpliwości proszę się kontaktować:
mgr Agieszka Zdun, tel. (075) 753 82 52, agnieszka.zdun@ue.wroc.pl
dr Michał Sosnowski, m.sosnowski@onet.eu