XVIII Konferencja Naukowa "Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo" - rejestracja rozpoczęta!

19.03.2018

Szanowni Państwo!

W dniach 11-12 czerwca br. po raz osiemnasty obradować będzie konferencja naukowa Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego „Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo."

W tym roku obradować będzie aż jedenaście sekcji tematycznych:

WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH:

1. Wyzwania współpracy i rywalizacji państw jako przesłanki kształtowania się nowego układu sił międzynarodowych w wymiarze globalnym i regionalnym w drugiej dekadzie XXI w.

2. Międzynarodowe prawo żywnościowe jako gałąź prawa międzynarodowego publicznego.

3. Propozycje reformy wymiaru sprawiedliwości.

4. Prawo prywatne wobec nowych technologii.

WYDZIAŁ PSYCHOLOGII I NAUK HUMANISTYCZNYCH:

1. Teoretyczne i praktyczne problemy psychologii. Ujęcia antropologiczne.

2. Art in foreign language education. (obrady w języku angielskim)

3. Wychowanie do i przez sztukę we współczesnych procesach dydaktycznych i wychowawczych.

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ:

Zrównoważony rozwój organizacji.

WYDZIAŁ LEKARSKI I NAUK O ZDROWIU:

Postępowanie w chorobach rzadkich.

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I SZTUK PIĘKNYCH:

Architektoniczne dialogi.

WYDZIAŁ NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE:

Edukacja dla bezpieczeństwa - doświadczenia, stan obecny, perspektywy.

Szczegóły dotyczące sekcji tematycznych oraz udziału w konferencji znajdziecie Państwo na stronie www.ka.edu.pl.

Link do informacji o konferencji: https://www.ka.edu.pl/aktualnosci/konferencje-naukowe/art,30,panstwo-gospodarka-spoleczenstwo-11-12-czerwca-2018-r-.html

(prosimy o skopiowanie linku w całości i wklejenie go w okno przeglądarki).

Rejestracja do udziału w konferencji odbywa się tylko drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www. Zapraszamy do udziału w konferencji!