XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych

W imieniu Koła Naukowego Rachunkowości mam zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w organizowanej przez nas

Konkurs odbędzie się 22 kwietnia 2020 roku o godzinie 13.00 w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Gagarina 13a w Toruniu. Udział w konkursie jest bezpłatny, a chęć uczestnictwa należy zgłosić, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 31 marca 2020 roku na adres kssw.umk@wp.pl .

Zagadnienia: Zadania konkursowe będą obejmowały

swoim zakresem zagadnienia rachunkowości finansowej. Pytania zostaną przygotowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce odział w Toruniu.

Przebieg Konkursu:

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów przeprowadzonych jednego dnia. Etap pierwszy to test jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań. Do etapu drugiego, finałowego, zostanie zakwalifikowanych maksymalnie dwudziestu uczestników, którzy w pierwszym etapie zdobyli najwięcej punktów. Finał będzie składał się z pytań otwartych, zadań liczbowych oraz operacji gospodarczych do zadekretowania.

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.knr.umk.pl, gdzie także znajduje się formularz zgłoszenia uczestnictwa.

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Do pobrania:

Formularz zgłoszenia uczestnictwa