Wyzwania etyczne dla Nowych Technologii – co zmieniło się od wybuchu pandemii?

28.04.2022

Serdecznie zapraszamy na organizowane w ramach Projektu Towarzystwa Ekonomistów Polskich „Blockchain i Nowe technologie” seminarium: „Wyzwania etyczne dla Nowych Technologii – co zmieniło się od wybuchu pandemii?”.
W trakcie seminarium przedstawionych będzie kilka, krótkich prezentacji, a następnie odbędzie się dyskusja panelowa. Seminarium będzie moderowane przez koordynatora Projektu – Jacka Wojciechowicza, a wezmą w nim udział:

• Małgorzata Stanowska, Head of Public Policy for CEE, Uber,
  • Dr hab. Iwona Karasek-Wojciechowicz, Adiunkt na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i Partner, Kancelaria Prawna Karasek i Wejman,
  • Piotr Beńke, Dyrektor ds. Technologii na Polskę i Kraje Bałtyckie, IBM,
  • dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek, Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Towarzystwo Ekonomistów Polskich
  • dr Michał Nowakowski – Co-founder CEFORAI – etyczne podejście do AI; Ślaskie Centrum Inżynierii Prawa, Technologii i Kompetencji Cyfrowych.

Seminarium 'Wyzwania etyczne dla Nowych Technologii – co zmieniło się od wybuchu pandemii?’ odbędzie się 11 maja (środa), godz. 13.00-15.30.

Prosimy o rejestrowanie się na stronie: