WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O FINANSACH FINANSOMANIA

11.04.2022

8 kwietnia br. odbył się Centralny Etap (III) oraz Gala Finałowa Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach – Finansomania. Organizatorem Olimpiady jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Uniwersytet w Białymstoku jest partnerem merytorycznym Olimpiady a wsparcie merytoryczne zapewniał Wydział Ekonomii i Finansów UwB.

Miejsce 1. zajął Pan Mariusz Kossakowski – uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Pełne wyniki Finansomanii dostępne są na stronie Olimpiady: https://finansomania.edu.pl/wyniki/