Wyniki konkursu „Współpraca międzynarodowa województwa podlaskiego – analiza SWOT”

06.07.2021

W dniu 23 kwietnia 2021 roku odbyła się druga edycja konferencji naukowej organizowanej przez Koło Naukowe Ekonomii Międzynarodowej, tym razem skupiona wokół tematu „Szanse rozwoju regionów w dobie wyzwań XXI wieku”. Przy okazji konferencji został zorganizowany konkurs skierowany do studentów uczelni wyższych w województwie podlaskim „Współpraca międzynarodowa województwa podlaskiego – analiza SWOT”. Zadaniem było opracowanie elementów fragmentu analizy SWOT w obszarze współpracy międzynarodowej województwa podlaskiego. Do konkursu studenci mogli zgłaszać się w 3 lub 4 osobowych drużynach.

Wyróżnione zostały następujące drużyny:

I miejsce:

- Marta Szałaj

- Izabela Grodecka

- Sylwia Czarnecka

II miejsce:

- Magdalena Koreniecka

- Weronika Mucha

- Radosław Pisarek

- Joanna Czajkowska

III miejsce:

- Agata Jarczewska