WYJAZDY Z ERASMUS + #TIMETOMOVE

11.11.2019

ESN UwB zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu w Białymstoku na wydarzenie, podczas którego dostaniecie dużą dawkę inspiracji do ruszenia w świat.

Zastanawiasz się jak to jest studiować za granicą? Myślisz, że jest to trudne do zrealizowania? Otóż nie! Z wyjazdów z Erasmus+ może z łatwością skorzystać każdy student.

Semestr spędzony za granicą to niesamowita szansa na poznanie nowej kultury, inne spojrzenie na edukację, zdobycie przyjaciół z różnych części świata, możliwość podróżowania po Europie oraz doskonalenie umiejętności językowych

O swoich wrażeniach z wymiany opowiedzą studenci UwB oraz zagraniczni studenci, którzy spędzają obecnie semestr w Białymstoku. Dowiesz się jak wygląda proces rekrutacji oraz jak dobrze zaplanować wyjazd. Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w quizie oraz zdobyć atrakcyjne nagrody!

Miejsce: Wydział Ekonomii i Finansów, ul. Warszawska 65, Białystok
Termin: 13.10.2019r, 16:30-20:00.