Wyjątkowe posiedzenie Rady Wydziału Ekonomii i Finansów UwB

09.07.2024

W dniu wczorajszym odbyła się wyjątkowa Rada Wydziału – ostatnia w kadencji władz dziekańskich 2020-2024. Był to czas na podsumowania, podziękowania a także gratulacje dla Prof. dr. hab. Roberta W. Ciborowskiego, który funkcję dziekana obejmie 1 września br. Dziekan – prof. dr hab. Marzanna Poniatowicz pogratulowała także dr hab. Annie Gardockiej-Jałowiec, prof. UwB, która będzie pełniła funkcję prorektora ds. studenckich i doktoranckich oraz podziękowała członkom Rady Wydziału, prodziekanom oraz pracownikom administracji za owocną współpracę w dobrej atmosferze.

dsc_6474-2.jpg